Vandaag besteld? Vandaag verzonden!

Gratis verzending vanaf €100,-

Vandaag besteld? Vandaag verzonden!

Gratis verzending vanaf €100,-

info@padelready.nlFacebook-colorCreated with Sketch.

World Padel Tour Valencia Open – Laatste resultaten

Ronde van 16 – donderdag

Loting vrouwen

Hoofdveld

09:30u – Collombon/Iglesias vs Ortega/Triay3/6 1/6

P.O.2 Ochtend – Pérez/Ruiz vs Icardo/Riera1/6 0/6

P.O.3 Ochtend – Talaván/Rodríguez vs Sánchez/Josemaría

Hof 2

09:30h – Alayeto/Alayeto vs Navarro/Guinart ————————————————————— 3/6 6/3 6/4

P.O.2 Ochtend – Bidahorria/Fernández vs Brea/González

Hof 3

09:30u – Castelló/Araújo vs Godallier/Caparrós7/6 3/6 1/6

P.O.2 Ochtend – Virseda/Jensen vs Merino/Nogueira

P.O.3 Ochtend – Stellato/Sussarello vs Sainz/Osoro

Loting mannen

Hoofdveld

16:00u – Stupaczuk/Di Nenno vs Rico/Augsburger

P.O.2 Middag – Alonso/Esbrí vs Sanz/Galán

P.O.3 Middag – Nieto/Belluati vs Tapia/Coello

Hof 2

P.O.3 Ochtend – Tello/Ruiz vs Del Castillo/Benítez

16:00u – González/Gutiérrez vs Rico/Gutiérrez

P.O.2 Middag – Bautista/J.M. Díaz vs Yanguas/Belasteguín

Hof 3

16:00u – Chingotto/Navarro vs Perino/Lamperti

P.O.2 Middag – Sánchez/Capra vs Moyano/Gil


Ronde van 32 – woensdag

Loting vrouwen

Hoofdveld

09:30h – Alayeto/Alayeto vs Martínez/Goenaga ————————————————————— 6/0 6/4

P.O.2 Ochtend – Castelló/Araújo vs Martínez/Navarro ——————————————————- 6/3 6/3

P.O.3 Ochtend – Sainz/Osoro vs Llaguno/Orsi – 6/3 6/1

Hof 2

09:30u – Sharifova/Borrero vs Collombon/Iglesias – 7/6 6/7 2/6

P.O.2 Ochtend – Godallier/Caparrós vs Marchetti/Pappacena ——————————————————- 6/3 6/4

P.O.3 Ochtend – Talaván/Rodríguez vs Rufo/Martínez ——————————————————- 6/4 4/6 5/3 wo

Hof 3

09:30h – Bidahorria/Fernández vs Carnicero/Villalba – 5/7 6/1 6/1

P.O.2 Ochtend – Virseda/Jensen vs Ustero/Alonso – 6/4 6/4

P.O.3 Ochtend – Stellato/Sussarello vs Mesa/Cañellas – 7/6 6/4

Hof 4

09:30h – Navarro/Guinart vs Caldera/Barrera ——————————————————- 6/4 6/2

P.O.2 Ochtend – Amatriaín/Saiz vs Merino/Nogueira 3/6 1/6

P.O.3 Ochtend – Cánovas/Velasco vs Pérez/Ruiz 6/7 6/7

Loting mannen

Hoofdveld

16:00h – Stupaczuk/Di Nenno vs Lima/Silingo ————————————————————— 6/1 6/2

P.O.2 Middag – Chingotto/Navarro vs Rubio/Arroyo ————————————————————— 6/3 6/7 6/2

P.O.3 Middag – Ruiz/Bergamini vs Tapia/Coello3/6 6/7

Hof 2

16:00h – Sánchez/Capra vs Bueno/Méndez – Sánchez/Capra 6/3 6/7 7/6

P.O.2 Middag – Muñoz/Ramírez vs Yanguas/Belasteguín3/6 7/6 4/6

Hof 3

16:00h – Bautista/J.M. Díaz vs Ortega/Martí – 3/6 6/4 7/5

P.O.2 Middag – Nieto/Belluati vs Libaak/Quílez – 2/0 wo

Hof 4

16:00u – García/Barahona vs Moyano/Gil7/6 1/2 wo


Ronde van 32 – dinsdag

Loting mannen

Hoofdveld

9:30h – Rico/Gutierrez vs Zapata/Sans – 7/5 6/3

P.O.2 Ochtend – Lijo/Garrido vs Tello/Ruiz0/6 2/6

P.O.3 Ochtend – Ayats/Guerrero vs Alonso/Esbri6/3 2/6 4/6

16:00h – Gonzalez/Gutierrez vs Leal/Diestro – 7/5 7/6

P.O.2 Middag – Rico/Augsburger vs Martinez/Ruiz – 7/6 6/2

P.O.3 Middag – Huete/Marques vs Sanz/Galan1/6 3/6

Hof 2

16:00u – Fernandez/Cardona vs Del Castillo/Benitez2/6 6/3 4/6

P.O.2 Middag – Perino/Lamperti vs Vilariño/Oria – 6/3 7/6

Heb je onze andere berichten al gelezen?

Oxdog Ultimate Tour '24

Jacqueline

heeft een racket gekocht

Zojuist